Sigara Bıraktırma

Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

Şeytan'ın düşmanlarına (Yahudiler, Hristiyanlar, Müslümanlar, vesaire) sempatizanlıkta veya destekte bulunanlar yasaklanacaktır.

Şeytan'a ve/veya Onun Demon'larına karşı hakaret ve küfürlere tolerans gösterilmeyecektir.

Şeytan'ın ve Onun Demon'larının kötü olduğuna inanıyorsanız burası sizin için değil, başka bir yer bulun.

Satanizm'den uzak, Yeni Çağ inançlarını ve benzeri şeyleri burada empoze etmeye çalışmayın.

Joy of Satan'a saldıran kişileri, grupları veya organizasyonları tanıtıp desteklemeye çalışmayın. Mesajlarınız silinir ve yasaklanırsınız.

Burada bizim düşünce biçimimizle ALAKASI OLMAYAN kanlı kurbanlar verme ve yasadışı eylemler gibi şeylerle uğraşmıyoruz. Yasalara saygılıyız. Yasadışı herhangi bir şey destekleyen herhangi biri yasaklanacaktır.

Nazik olun. Her şeyden önce eğitim ve saygı.

http://www.joyofsatan.com
http://www.joyofsatan.org
https://spirituelsatanizm.org/
Forum rules
Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

https://spirituelsatanizm.org/
Post Reply
Mishmelovi

Sigara Bıraktırma

Post by Mishmelovi »

Esenlikler
Sigara bağımlısı bir arkadaşım var. Onun sigarayı bırakması için ne tür bir çalışma yapabilirim?
Ve hangi zamanda o çalışmaya başlayabilirim, kaç gün sürmeli?
Anadolutümeni

Re: Sigara Bıraktırma

Post by Anadolutümeni »

Mishmelovi wrote:
Fri May 13, 2022 5:10 pm
Esenlikler
Sigara bağımlısı bir arkadaşım var. Onun sigarayı bırakması için ne tür bir çalışma yapabilirim?
Ve hangi zamanda o çalışmaya başlayabilirim, kaç gün sürmeli?
Esenlikler

Ay Karesi diye tahmin ediyorum çünkü hem irade hem de vücut meselesi.

İyi geceler.
Bright Truth

Post by Bright Truth »

Anadolutümeni wrote:
Sat May 14, 2022 12:03 am
Esenlikler

İyi geceler.
Esenlikler,

Ay'ın bununla ilgisi pek yoktur. Merkür Karesi, bağımlılıklardan kurtulmak için yapılabilir.

İyi geceler.
Anadolutümeni

Post by Anadolutümeni »

Bright Truth wrote:
Sat May 14, 2022 1:17 am
Anadolutümeni wrote:
Sat May 14, 2022 12:03 am
Esenlikler

İyi geceler.
Esenlikler,

Ay'ın bununla ilgisi pek yoktur. Merkür Karesi, bağımlılıklardan kurtulmak için yapılabilir.

İyi geceler.
Esenlikler

Sigara bağımlılığı bildiğim kadarıyla nikotin bağımlılığından olur yani mental rahatsızlık değil de (takıntı gibi değil de) vücutla alakalı bir şey diye düşünüyorum o yüzden öyle dedim.

İyi geceler.
Bright Truth

Post by Bright Truth »

Anadolutümeni wrote:
Sat May 14, 2022 1:24 am
Esenlikler

Sigara bağımlılığı bildiğim kadarıyla nikotin bağımlılığından olur yani mental rahatsızlık değil de (takıntı gibi değil de) vücutla alakalı bir şey diye düşünüyorum o yüzden öyle dedim.

İyi geceler.
Esenlikler,

Nikotin 2 hafta içinde vücuttan atılır. Çoğu sigara bağımlısının bırakamama nedeni zihinsel faktörlerdendir. Merkür de zaten Başak'ı yönettiğinden ve 6. evin doğal yöneticisi olduğundan bu tarz bağımlılıkları kırmada da kullanılabilir. Ki zaten iyileştirici doğası buradan gelmektedir. İkizlerin pek iyileşmeyle ilgili olduğunu sanmıyorum.

İyi geceler.
Anadolutümeni

Post by Anadolutümeni »

Bright Truth wrote:
Sat May 14, 2022 1:37 am
Anadolutümeni wrote:
Sat May 14, 2022 1:24 am
Esenlikler

İyi geceler.
Esenlikler,

Nikotin 2 hafta içinde vücuttan atılır. Çoğu sigara bağımlısının bırakamama nedeni zihinsel faktörlerdendir. Merkür de zaten Başak'ı yönettiğinden ve 6. evin doğal yöneticisi olduğundan bu tarz bağımlılıkları kırmada da kullanılabilir. Ki zaten iyileştirici doğası buradan gelmektedir. İkizlerin pek iyileşmeyle ilgili olduğunu sanmıyorum.

İyi geceler.
Esenlikler

Brom konu dışı ama bu Wunjo ve Hagalaz işe yarar umarım ya. Bir engeli açıp " yok" yazdı onun dışında gelen giden yok. Sence ekstra bir şeyler yapmalı mıyım ya da bir şeyi eksik mi yapıyorum? Bu arada Hagalaz daha iyi hissettiriyor.
Bright Truth

Post by Bright Truth »

Anadolutümeni wrote:
Sat May 14, 2022 1:42 am
Esenlikler

Brom konu dışı ama bu Wunjo ve Hagalaz işe yarar umarım ya. Bir engeli açıp " yok" yazdı onun dışında gelen giden yok. Sence ekstra bir şeyler yapmalı mıyım ya da bir şeyi eksik mi yapıyorum? Bu arada Hagalaz daha iyi hissettiriyor.
Esenlikler,

Benimle "siz" dilinde konuşmanızı talep ediyorum, zira bunu herkese sadece bir kez söyleyeceğim. Kişisel etkileşimlere girmeye niyetim yok.

--------------------------

Hagalaz rünü tamamen yıkıcı bir doğadadır. Bu rünü, pozitif hiçbir amaç için kullanmamalısınız. Size önerdiğim Ehwaz rününü kullanın, ancak ad benzerliğine dikkat edin; 13. rün olan Eihwaz değil, 19. rün olan Ehwaz'dan bahsediyorum.

Wunjo dostlukları onarmada, Ehwaz da mühürlemede kullanılabilir. Aniden olmasına gerek yok, ancak zamanla olacaktır. Merkür Karesi de eğer bu büyüden sonuç alamazsanız, 1 ay sonraki uygun tarihlerde yapılabilir.

İyi geceler.
Anadolutümeni

Post by Anadolutümeni »

Bright Truth wrote:
Sat May 14, 2022 1:56 am
Anadolutümeni wrote:
Esenlikler

Esenlikler,

Benimle "siz" dilinde konuşmanızı talep ediyorum, zira bunu herkese sadece bir kez söyleyeceğim. Kişisel etkileşimlere girmeye niyetim yok.

Hagalaz rünü tamamen yıkıcı bir doğadadır. Bu rünü, pozitif hiçbir amaç için kullanmamalısınız. Size önerdiğim Ehwaz rününü kullanın, ancak ad benzerliğine dikkat edin; 13. rün olan Eihwaz değil, 19. rün olan Ehwaz'dan bahsediyorum.

Wunjo dostlukları onarmada, Ehwaz da mühürlemede kullanılabilir. Aniden olmasına gerek yok, ancak zamanla olacaktır. Merkür Karesi de eğer bu büyüden sonuç alamazsanız, 1 ay sonraki uygun tarihlerde yapılabilir.

İyi geceler.
Anladım teşekkür ederim.
Anadolutümeni

Post by Anadolutümeni »

Bright Truth wrote:
Sat May 14, 2022 1:56 am
Anadolutümeni wrote:
Esenlikler

Esenlikler,

İyi geceler.
O kadar umutsuzum ki o kadar canım yanıyor ki bu çalışmalar benim bu konudaki son çarem. İşe yararsa size çok büyük borcum olacak. JoS benim tutunduğum tek dal olarak kaldı çünkü 3 ay içinde her şeyimi kaybettim. Meditasyon konusunda kendimin sınırlarını zorlayacağım başka yolu yok. Teşekkür ederim. İşe yararsa hayatımı kurtaran kahraman olarak tarihe adınızı yazdırabilirsiniz.
Post Reply