Satanizm, satanizmler hakkında

Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

Şeytan'ın düşmanlarına (Yahudiler, Hristiyanlar, Müslümanlar, vesaire) sempatizanlıkta veya destekte bulunanlar yasaklanacaktır.

Şeytan'a ve/veya Onun Demon'larına karşı hakaret ve küfürlere tolerans gösterilmeyecektir.

Şeytan'ın ve Onun Demon'larının kötü olduğuna inanıyorsanız burası sizin için değil, başka bir yer bulun.

Satanizm'den uzak, Yeni Çağ inançlarını ve benzeri şeyleri burada empoze etmeye çalışmayın.

Joy of Satan'a saldıran kişileri, grupları veya organizasyonları tanıtıp desteklemeye çalışmayın. Mesajlarınız silinir ve yasaklanırsınız.

Burada bizim düşünce biçimimizle ALAKASI OLMAYAN kanlı kurbanlar verme ve yasadışı eylemler gibi şeylerle uğraşmıyoruz. Yasalara saygılıyız. Yasadışı herhangi bir şey destekleyen herhangi biri yasaklanacaktır.

Nazik olun. Her şeyden önce eğitim ve saygı.

http://www.joyofsatan.com
http://www.joyofsatan.org
https://spirituelsatanizm.org/
Forum rules
Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

https://spirituelsatanizm.org/
Post Reply
alexia6512

Satanizm, satanizmler hakkında

Post by alexia6512 »

Sprituel, ruhani anlamda ilerleyen ve inanan tek satanizm JoS' mu?
Demon inancı olan ve onlarla çalışan veya onları tanrı olarak gören veya görmeyen başka ekoller( doğru yerde doğru bir kelime mi bilmiyorum) var mı JoS haricinde?
Alena666

Re: Satanizm, satanizmler hakkında

Post by Alena666 »

alexia6512 wrote:
Fri Nov 11, 2022 11:41 am
Demon inancı olan ve onlarla çalışan veya onları tanrı olarak gören veya görmeyen başka ekoller( doğru yerde doğru bir kelime mi bilmiyorum) var mı JoS haricinde?
Esenlikler,

Garip ayinleri olan laveyanlar, antik satanistler ve kendilerine spiritüel satanist diyen ama bizden çok farklı olan kişiler var.

Laveyciler ateister ama ayinlerinde var diye biliyorum.

Iyi Akşamlar.
HAIL SATAN! 🌌
HAIL AGARES! 🌸
卐 SIEG HEIL! 卐

"Tüm bu kötülük diner elbet,
Tüm bu cahillik de susar bir gün,
Yaşam hep daha iyiye gider,
Gitmese ölürdü kısmen,
Ben hiçbirini göremeyebilirim,
Önemli olan ben değilim zaten."

"Dear woman, be like the moon. Don't show your full heart every day."

[email protected]
ThanaReal

Post by ThanaReal »

alexia6512 wrote:
Fri Nov 11, 2022 11:41 am
Esenlikler,

Joy of Satan'dan olmayan ve Joy of Satan'ı bilgi kaynağı olarak kullanmayan topluluklara/organizasyonlara güvenmeyin. Spiritüelizm, Satanizm'e özgü bir şey değildir. Meditasyon yapan kişilerin çoğu Satanist bile değildir. Tanrı/çalar ile görüşen, onlardan bilgi alan tek ve gerçek Satanizm, Spiritüel Satanizmdir. Spiritüel Satanizm dışındaki sözde Satanik ekollere (Örneğin Laveyan Satanizm) güvenmeyin.
Hail Satan!

"I allow everyone to follow the dictates of his own nature, but he that opposes me will regret it sorely."
- Lord Satan

Hail Alexander the Great!

“There is nothing impossible to him who will try.”
- Lord Alexander the Great

Hail Hitler!

“Do not compare yourself to others. If you do so, you are insulting yourself.”

- Lord Adolf Hitler

卍 SIEG HEIL! 卍

Image

To contact with me/Benimle iletişime geçmek için: [email protected]
Rusko

Post by Rusko »

Kitapçılar var onlar da yok oldu sanırım. En aptalı onlar.
Post Reply